Robot do cięcia laserowego 3D

Poznaj naszą maszynę

Struktura mechaniczna przyjmuje importowany manipulator, sześcioosiowe połączenie, a urządzenie prowadzące wiązkę laserową jest w pełni zintegrowane z ramieniem robota. Łącząc zalety stabilnego lasera i ruchomego ramienia robota, może realizować obróbkę i manipulację dowolnymi i specyficznymi krzywymi w przestrzeni trójwymiarowej. Wygoda, wysoki stopień inteligencji, znacznie skracający czas cyklu, zapewniający szybkie działanie, wysoką precyzję i niezawodność sprzętu.

Robot do cięcia laserowego 3D

Główne zalety

Trójwymiarowa wycinarka laserowa to trójwymiarowy sprzęt do cięcia laserowego opracowany na potrzeby cięcia wielkoformatowego o dużym skoku.

wycinarka laserowa do stali
laser 3d do rur i profili
Duży obszar obróbki w połączeniu z sześcioosiową metodą obróbki posuwu, maksymalny promień roboczy może osiągnąć 1800 mm. Dzięki inteligentnym robotom precyzja cięcia jest wysoka, stabilna i niezawodna.

Potrafi inteligentnie rozpoznawać pliki modeli wielowymiarowych i bezpośrednio generować trajektorie cięcia, aby realizować dokładne i szybkie trójwymiarowe zadania cięcia. Jednocześnie możesz dowolnie wybrać metodę instalacji zgodnie z potrzebami miejsca przetwarzania i znacznie poprawić wydajność cięcia przedsiębiorstwa. Metodę montażu na górze lub na podłodze można wybrać w zależności od miejsca i nawyków operacyjnych, a grubość deski do krojenia może być różna.

Wycinarki laserowe do stali – laser 3d do rur i profili

Poznaj dane techniczne

Wycinarki laserowe dane techniczne

Zobacz maszynę w pracy

Galeria

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń do nas