O nas

Poznaj naszą firmę bliżej

Nieustannie poszukujemy najnowszych rozwiązań dla przemysłu, aby zapewnić najwyższy komfort efektywnej pracy.

W czym się specjalizujemy

Specjalizujemy się w dystrybucji innowacyjnych sprzętów wykorzystywanych przy obróbce różnych materiałów. Współpracujemy ze znanymi producentami maszyn do cięcia metalu laserem. Oferta skierowana jest do klientów z całego kraju, a także z zagranicy. Proponujemy m.in. wycinarkę laserową do rur i profili, spawarkę, prasę krawędziową. W asortymencie dostępna jest wypalarka, która nie pobiera dużej ilości energii, co przekłada się na oszczędności nabywców.

Niewielka średnica promienia pozwala na wykonanie nawet bardzo skomplikowanych kształtów bez marnowania materiałów. Maszyna za pomocą wiązki wykonuje cięcie metalu laserem. Użycie wycinarki laserowej nie wymaga żadnej obróbki końcowej. Wypalarki renomowanych producentów są sterowane komputerowo, co oznacza, że pracują przy minimalnym udziale człowieka.

Nieustannie poszukujemy najnowszych rozwiązań dla przemysłu, aby zapewnić najwyższy komfort efektywnej pracy. Mamy szeroki asortyment pochodzących od znanych producentów maszyn, spośród których można wybrać tę spełniającą oczekiwania nawet najbardziej wymagającego klienta. W ofercie dostępne są następujące prasy krawędziowe ze sterowaniem CNC oraz wycinarki laserowe:

  • do arkuszy blachy,
  • do rur oraz profili,
  • specjalistyczne,
  • z automatycznym załadunkiem.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się ze specyfiką wypalarek do cięcia metalu za pomocą lasera, które przyczyniają się do skrócenia procesu produkcji.

Technologia CNC dla Ciebie

Technologia CNC dla Ciebie

Technologia CNC dla Ciebie

Poznaj nasze roboty spawalnicze

 Zrobotyzowane spawanie laserowe łączy w sobie precyzję robotyki z mocą technologii laserowej w celu wytwarzania wysokiej jakości spoin z dokładnością do poziomu mikrometrów. Ta zaawansowana metoda spawania oferuje liczne korzyści.

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń do nas